Agroturystyka „Siedlisko Podgórze”

Adres: Pityny 5, 14-310 Miłakowo


Kontakt:

tel.: +48 509 305 666,+48 510 274 346
e-mail: molejarnia@wp.pl, biuro@siedliskopodgorze.eu


http://www.siedliskopodgorze.eu/


 

Dodatkowe informacje:

Gospodarstwo Agroturystyczne położone jest w miejscowości Pityny, z dala od głównych szlaków komunikacyjnych. Pityny leżą w województwie warmińsko-mazurskim, zlokalizowane są na terenie powiatu ostródzkiego w gminie Miłakowo. Jest to idealne miejsce na odpoczynek, z którego można wyruszyć na wycieczki po okolicznych miastach i wsiach. W pobliżu znajdują się liczne szlaki turystyczne, rowerowe. Okolice bogate są w łowiska dla zapalonych wędkarzy.

 Agroturystyka, co roku staje się coraz bardziej popularną formą wypoczynku. Pokoje gościnne wynajmujemy w nowo wyremontowanym budynku liczącym ponad 150 lat. Ze względu na lokalizację noclegi u nas to najlepsza forma wypoczynku i relaksu. W pobliżu znajdują się miejscowości Miłakowo, Dobre Miasto, Morąg, Orneta. Zapraszamy na noclegi.

Oferujemy pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami oraz TV. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny i duży ogród z zadaszonym grillem. Gotujemy śniadania i obiadokolacje. Istnieje możliwość zakupu miodu, jaj, mleka i przetworów.

Oferujemy również wypożyczenie rowerów do zwiedzania okolic. Obiekt posiada 14 miejsc noclegowych. Zapraszamy do obejrzenia naszych pokoi w galerii zdjęć. Do dyspozycji gości jest ogród, huśtawka i nowo wybudowany zadaszony grill.

zeka Pasłęka nie ustępuje urokiem najbardziej znanym szlakom spływów kajakowych,a na odcinku poniżej Pityn ma charakter rzeki  górskiej. Organizujemy spływy kajakowe,a na trudnym, uciążliwym dolnym odcinku oferujemy opiekę instruktora.