Domki Letniskowe w Kotkowie

Adres: Kotkowo 66, 14-105 Łukta

właściciel: Ewa Dzwonkowska

tel. 89 757 44 82

tel. kom. +48 889 791 462

www.domkikotkowo.pl

 

Jeżeli marzycie Państwo o ciszy, zapachu lasu sosnowego, czystym powietrzu, pięknych zachodach słońca na Mazurach oraz luksusowym wypoczynku to marzenia te są w zasięgu ręki Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu widniejący powyżej.

Domki do wynajęcia znajdują się nad jeziorem Gil Dziki, w urokliwej miejscowości Kotkowo. Jest to wioska w warmińsko-mazurskim, osadzona wśród lasów i jezior, między Ostródą a Morągiem. Do wyboru turystów są dwa domy na osobnych posesjach. Domy znajdują się w lesie około 200 metrów od jeziora. Kotkowo to spokojna miejscowość, idealna do wypoczynku, położona z dala od aglomeracji miejskich.

WIĘKSZY DOMEK:
To ten znajdujący się przy wiejskiej drodze, z widokiem na jezioro i przestronnym, ogrodzonym podwórzem, na którym tymczasowi lokatorzy mogą rozpalić ognisko, pograć w piłkę czy poopalać się w słoneczne dni. Jest to duży dom murowany, do którego często przyjeżdżają turyści na Święta Bożego Narodzenia połączone z Sylwestrem lub na Święta Wielkanocne.

Atmosferę umila kominek w salonie, gdzie można zjeść uroczysty obiad lub zaprosić znajomych na kolację. W pełni wyposażona kuchnia jest połączona z salonem, dlatego łatwo przygotować i podać przekąski. Do dyspozycji jest również toaleta z prysznicem. Na dole znajduje się również taras ze stolikami i krzesełkami, gdzie można rozpalić sobie grilla i podawać kiełbaski bezpośrednio na tarasie, słuchając śpiewu ptaków.

Piętro domu to cztery dwuosobowe sypialnie zrobione z drewna, wyposażone w małe kredensy i wieszaki. Wynajmujący domek nie muszą martwić się o pościel, czysta i wykrochmalona przywita ich w sypialniach. Na górnej części jest również balkon, na którym można w spokoju poczytać książkę.

MNIEJSZY DOMEK:
Znajduje się kilka metrów dalej, otoczony lasem, z pięknym trawnikiem, po którym mogą hasać dzieci. Jest dla nich również przeznaczona piaskownica na zabawki, a także miejsce na ognisko. Wszystko ogrodzone i zabezpieczone. Wyposażenie mniejszego domku nie różni się wiele od większego. Znajduje się tu taras z grillem, sofą , krzesełkami i stolikiem, gdzie rodzice mogą jednocześnie wypoczywać i doglądać swoich podopiecznych. A w środku salon z kominkiem, kuchnia z całym wyposażeniem, włącznie z miseczkami dla maluchów, a także toaleta z prysznicem.

Na górę dostaniecie się przez „kacze schody”, znajdują się tam 3 sypialnie dwuosobowe z czystą pościelą. Można napić się kawy na piętrze przy małym stoliku lub na górnym balkonie.

WYPOSAŻENIE DOMKÓW:
W cenę wynajętego domku mniejszego i większego wchodzi: opłata za drewno do kominka, grill, zestaw ogrodowy, opłata za łódki, wywóz śmieci, telewizor, a już wkrótce internet. Można korzystać z kuchni, które są w pełni wyposażone. Kto nie ma czasu gotować w domu, tu może rozwinąć swoje umiejętności.

 

Zapraszamy