Konkurs Kulinarny „Smaki Morąskich Wsi”

Wszystkich mieszkańców terenów wiejskich Gminy Morąg zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Kulinarnym „Smaki Morąskich Wsi”😋😋😋
Konkurs przeprowadzony będzie w II Kategoriach:

  1. DOMOWE CIASTO
    Uczestnicy muszą przygotować i dostarczyć blachę ciasta o wymiarach min. 35x23cm lub średnicy min. 25cm. Część ciasta będzie przeznaczona do degustacji przez Komisję Konkursową a pozostała część ciasta będzie przeznaczona do degustacji dla wszystkich uczestników uroczystego podsumowania Projektu „Czas na Patriotyzm Lokalny Moja Gmina Morąg”.
  2. PYSZNA SAŁATKA
    Uczestnicy muszą przygotować i dostarczyć dowolną własnoręcznie zrobioną sałatkę min. 0,5 kg. Część sałatki będzie przeznaczona do degustacji przez Komisję Konkursową a pozostała część sałatki będzie przeznaczona do degustacji dla wszystkich uczestników uroczystego podsumowania Projektu „Czas na Patriotyzm Lokalny Moja Gmina Morąg”.

Prezentacja konkursowa i degustacja potraw odbędzie się 08 grudnia 2018 r. w godz. 16:30 – 18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Królewie podczas uroczystego podsumowania Projektu „Czas na Patriotyzm Lokalny –  Moja Gmina Morąg”.

Przystąpienie do Konkursu następuje poprzez zapoznanie się z Regulaminem Konkursu Regulamin Konkursu Kulinarnego SMAKI MORĄSKICH WSI

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie do Konkursu poprzez wypełnienie Karty Zgłoszenia (  Karta Zgłoszeniowa Konkurs Kulinarny) i dostarczenie jej do Biura Organizatora (osobiście lub mailowo: lot.morag@op.pl) w terminie do 3 grudnia 2018 r.

Uczestnikiem Konkursu może być tylko osoba zamieszkująca na terenie wiejskim Gminy Morąg.

Uczestnicy Konkursu są zobowiązani do dostarczenia wcześniej przygotowanych potraw na miejsce oficjalnego rozstrzygnięcia Konkursu (Świetlica Wiejska w Królewie, 8 grudnia 2018 r., godz. 16:30).

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci małego AGD

Konkurs realizowany w ramach projektu „Czas na Patriotyzm Lokalny – Moja Gmina Morąg” dofinansowanego z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. #FIO2018