Pensjonat – Vertigo

Adres: kretowiny 29


Kontakt:
Tel.: 897582440
Tel. Kom.: 697523402
E-Mail: pensjonat@narie.pl


Dodatkowe informacje:
Odległość od jeziora: 40m
WWW: www.narie.pl


 

Dodatkowy opis:

Zapraszamy do spędzenia wolnego czasu oferując wygodne pokoje, odpoczynek, dobrą kuchnię, nowoczesną bazę nurkową i zachęcając do poznania okolicy – jednej z najpiękniejszych części Mazur.
Pensjonat czynny jest cały rok. Zapraszamy do współpracy centra nurkowe, centra windsurfingowe, firmy oraz biura podróży, dla których przygotujemy oferty specjalne.

Mamy nadzieję, że z przyjemnością spędzą Państwo czas w przytulnych i komfortowych pokojach. Pokoje na parterze mają własne tarasy. Wszystkie wyposażone są w TV, telefon. Łazienki spełniają najwyższe standardy. Obfite śniadania wliczone są w cenę pokoju Do Państwa dyspozycji jest także sala, w której można zorganizować spotkania konferencyjne. Ponadto dla większych grup oferujemy miejsca noclegowe w trzech nowoczesnych domkach letniskowych z wyżywieniem w Vertigo Narie. Vertigo Narie jest miejscem odpoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi, poszukiwaczy podwodnej przygodny, poczatkujących nurków jak i dla wszystkich pragnących odnaleźć chwile wytchnienia w malowniczym zakątku Mazur. Namawiamy do skorzystania z usług naszego centrum nurkowego. Chętni mogą tu spróbowac zrobić „pierwszy krok pod wodą”, dla bardziej zdecydowanych przeprowadzimy kompletne szkolenie nurkowe. Dla doświadczonych nurków oferujemy szereg usług i udogodnień.