Wyciągi narciarskie w okolicy

Wszystkich spragnionych białego szaleństwa na nartach zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwóch wyciągów narciarskich w naszej okolicy Emotikon smile

Góra Chrobrego – Elbląg

Góra Chrobrego to stacja narciarska i ośrodek rekreacyjny zarówno latem jak zimą malowniczo położony w otulinie lasu miejskiego Bażantarnia, niedaleko centrum Elbląga.
Dzięki naturalnemu ukształtowaniu terenu Wysoczyzny Elbląskiej, stok w linii prostej ma 430 metrów i różnicę poziomów 60 metrów, dlatego też miłośnicy białego szaleństwa znajdą tu idealne warunki do jazdy na nartach i snowboardzie.

W ofercie dodatkowo szkoła narciarstwa, snowpark, snowtubing (zjazd na specjalnych śnieżnych dętkach). Obiekt posiada własną wypożyczalnię sprzętu oraz restaurację serwującą ciepłe posiłki.

Przedsiębiorstwo Turystyczne GÓRA CHROBREGO
ul.Bolesława Chrobrego 34, 82-300 Elbląg
tel. 501 517 738
szkoła narciarstwa 791 609 515
email: biuro@gora-chrobrego.pl
www.gora-chrobrego.pl
Facebook: www.facebook.com/G%C3%B3ra-Chrobrego-Przedsi%C4%99biorstw…/…

gc

Góra Chrobrego, źródło: www.gora-chrobrego.pl

Kartasiówka – Ruś k. Olsztyna

Ruś to mała miejscowość koło Olsztyna. To właśnie w tym miejscu powstał jeden z najlepszych na Mazurach wyciągów narciarskich. Dla spragnionych białego szaleństwa przygotowano 3 trasy zjazdowe po 280 metrów każda, sztucznie naśnieżany i oświetlony wyciąg oraz szkołę jazdy. W ofercie znajdują się również ciepłe posiłki.

Wyciąg narciarski Kartasiówka
Ruś k. Olsztyna
Tel. 603 597 048
www.kartasiowka.pl
Facebook: www.facebook.com/kartasiowka

k

Kartasiówka, źródło: www.kartasiowka.pl